Bob Steinburg

District 1

Camden, Chowan, Currituck, Pasquotank, Perquimans, Tyrrell

Larry Yarborough

District 2

Granville, Person

Michael Speciale

District 3

Beaufort, Craven, Pamlico

Jimmy Dixon

District 4

Duplin, Wayne

Beverly Boswell

District 6

Beaufort, Dare, Hyde, Washington

Susan Martin

District 8

Pitt, Wilson

Greg Murphy, MD

District 9

Pitt

John Bell (Majority Leader)

District 10

Craven, Greene, Lenoir, Wayne

Pat McElraft

District 13

Carteret, Jones

George Cleveland

District 14

Onslow

Phillip Shepard

District 15

Onslow, Pender

Frank Iler

District 17

Brunswick

Ted Davis

District 19

New Hanover

Holly Grange (Deputy Conference Leader)

District 20

New Hanover

Jeff Collins

District 25

Franklin, Nash

Donna White

District 26

Johnston

Larry Strickland

District 28

Johnston

Chris Malone (Deputy Majority Whip)

District 35

Wake

Nelson Dollar

District 36

Wake

Linda Hunt-Williams

District 37

Wake

John Szoka (Conference Leader)

District 45

Cumberland

Brenden Jones (Majority Freshman Whip)

District 46

Bladen, Columbus, Robeson

John Sauls

District 51

Harnett, Lee

Jamie Boles (Deputy Majority Whip)

District 52

Moore

David Lewis

District 53

Harnett

Mark Brody

District 55

Anson, Union

Jon Hardister (Caucus Whip)

District 59

Guilford

John Faircloth

District 61

Guilford

John Blust

District 62

Guilford

Steve Ross (Deputy Majority Leader)

District 63

Alamance

Dennis Riddell

District 64

Alamance

Bert Jones

District 65

Caswell, Rockingham

Justin Burr

District 67

Montgomery, Stanly

Craig Horn

District 68

Union

Dean Arp

District 69

Union

Pat Hurley (Joint Caucus Liaison)

District 70

Randolph

Lee Zachary

District 73

Alexander, Wilkes, Yadkin

Debra Conrad

District 74

Forsyth

Donny Lambeth

District 75

Forsyth

Carl Ford

District 76

Cabarrus, Rowan

Harry Warren

District 77

Rowan

Allen McNeill

District 78

Moore, Randolph

Julia Howard

District 79

Davie, Forsyth

Sam Watford

District 80

Davidson

Larry Potts

District 81

Davidson

Larry Pittman

District 82

Cabarrus

Linda Johnson

District 83

Cabarrus

Rena Turner

District 84

Iredell

Josh Dobson

District 85

Avery, McDowell, Mitchell

Hugh Blackwell

District 86

Burke, Rutherford

Destin Hall (Majority Freshman Leader)

District 87

Caldwell

Mitchell Setzer

District 89

Catawba

Sarah Stevens (Speaker Pro Tempore)

District 90

Surry, Wilkes

Kyle Hall

District 91

Rockingham, Stokes

Jonathan Jordan

District 93

Ashe, Watauga

Jeff Elmore

District 94

Alleghany, Wilkes

John Fraley

District 95

Iredell

Jay Adams

District 96

Catawba

Jason Saine

District 97

Lincoln

John Bradford (Deputy Majority Whip)

District 98

Mecklenburg

Bill Brawley

District 103

Mecklenburg

Andy Dulin

District 104

Mecklenburg

Scott Stone

District 105

Mecklenburg

John Torbett

District 108

Gaston

Dana Bumgardner

District 109

Gaston

Kelly Hastings

District 110

Cleveland, Gaston

Speaker Tim Moore

District 111

Cleveland

David Rogers

District 112

Burke, Rutherford

Cody Henson

District 113

Henderson, Polk, Transylvania

Chuck McGrady

District 117

Henderson

Michele Presnell

District 118

Haywood, Madison, Yancey

Kevin Corbin

District 120

Cherokee, Clay, Graham, Macon